O nas

 

Restauracja U Jana

Częstochowa, Konradów

Witam, chciałbym Państwu przedstawić naszą pizzerię, jak również pensjonat który mieści się w tym samym budynku.
   Nasza restauracja jest uważana za centrum dobrej kuchni. W naszym menu znajdziecie przysmaki kuchni włoskiej, ale również doskonale przyrządzone potrawy regionalne. Pochlebne opinie na temat naszej restauracji są zasługą naszych szefów kuchni, ale to produkty najwyższej jakości odgrywają najważniejsza rolę. Klienci korzystający z naszych usług cateringowych chwalą nas za smak potraw, świeżość, wielkość porcji oraz nie wygórowana cenę.
   W naszej ofercie znajdziecie państwo przede wszystkim pizze i obiady domowe, które są przyrządzane według sprawdzonych receptur.
   Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych ekskluzywnych sal konferencyjnych, które są wyposażone w projektor oraz ekran projekcyjny. Świetnie nadają się do zorganizowania wszelakiego rodzaju imprez firmowych jak i przyjęć okolicznościowych. Nasza restauracja jest uważana za centrum dobrej kuchni, w naszym menu znajdziecie przysmaki kuchni włoskiej, ale również doskonale przyrządzone potrawy regionalne. Pochlebne opinie na temat naszej restauracji są zasługą naszych szefów kuchni, ale również produktom najwyższej jakość. Klienci korzystający z naszych usług cateringowych chwalą nas za smak potraw, świeżość, wielkość porcji oraz nie wygórowana cenę.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz do zapoznania się ze szczegółową ofertą którą znajdziecie Państwo pod adresami:
http://www.pizzaujana.pl http://www.pensjonatujana.pl